ornaty

Zestawy szat

Zestaw szat liturgicznych w kolorze fioletowym. Ornat, dalmatyka i tunicella wraz z dodatkami i welonem naramiennym. Zestaw został wykonany z fioletowego żakardu. Preteksty i krzyż uszyto ze złotego brokatu jedwabnego z nicią metalizowaną. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych. Na ornacie znajduje się postać Chrystusa w cierniowej koronie wykona haftem ręcznym na złotej tafcie jedwabnej przy użyciu nici bawełnianych.Zestaw szat liturgicznych w kolorze fioletowym. Ornat, dalmatyka i tunicella wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z fioletowego, metalizowanego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych.


Zestaw szat liturgicznych w kolorze białym. Ornat, dalmatyka i tunicella wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z białego, metalizowanego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych. Na ornacie znajduje się ręcznie haftowany wizerunek bł. Stanisława Papczyńskiego oraz wykonana metalowym bajorkiem aplikacja maryjna.Zestaw szat liturgicznych w kolorze różowym. Ornat oraz kapa wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z jedwabnego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych oraz dekorowana metalowymi frędzlami.Zestaw szat liturgicznych w kolorze czerwonym. Ornat, dalmatyka i tunicella wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z czerwonego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest dekoracyjnymi galonami.


Zestaw szat liturgicznych złożony z kapy, ornatu i dodatków, wykonany z białego i niebieskiego żakardu ze złotym wzorem. Podszewka z granatowej satyny bawełnianej, całość obwiedziona metalizowanymi galonami.


Zestaw szat liturgicznych złożony z kapy, ornatu i dodatków, wykonany z białego i złotego żakardu z florystycznym wzorem. Podszewka z czerwonej satyny bawełnianej, całość obwiedziona metalizowanymi galonami.


Zestaw szat liturgicznych w kolorze białym. Ornat, dalmatyka i tunicella wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z białego żakardu i złotych pasów. Na ornacie znajduje się ręcznie haftowany wizerunek bł. Stanisława Papczyńskiego oraz wykonana metalowym bajorkiem aplikacja maryjna.


Zestaw szat liturgicznych w kroju wczesnego średniowiecza. Ornat i kapa wraz z dodatkami. Szaty zostały wykonane z czerwonej tkaniny jedwabnej, podszewka z zielonej jedwabnej tafty. Całość dekorowana taśmami i chwostami.Zestaw szat liturgicznych w kolorze białym i złotym. Ornat, dalmatyka, tunicella, welon naramienny oraz dodatki. Zestaw został wykonany z wzorzystego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych.


Zestaw szat liturgicznych w kolorze białym. Ornat, dalmatyka, tunicella, kapa i welon naramienny wraz z dodatkami. Zestaw został wykonany z białego, metalizowanego żakardu, podszewka wykonana z satyny bawełnianej. Całość obwiedziona jest złotymi galonami z nici metalizowanych.


Zestaw szat liturgicznych złożony z kapy, ornatu i dodatków: dwie stuły, manipularz, welon kielichowy i bursa. Szaty zostały wykonane z zielonego żakardu z metalizowanym złotym wzorem, podszewka z zielonej satyny. Całość obwiedziona złotymi galonami z nici metalizowanych, kaptur dekorowany metalowymi frędzlami.